MUDr. Merita Mazreku Spais

MUDr. Merita Mazreku Spais

MUDr. Merita Mazreku Spais je absolventkou Lékařské fakulty Univerzity Komenského v Bratislavě, kde také působí jako pedagožka - asistentka v oboru maxilofaciální chirurgie, v jehož atestačním programu je momentálně zapsána. Už během studia se aktivně zajímala a prakticky získávala zkušenosti v oblasti chirurgie. Po jeho ukončení byla zaměstnána jako lékař na klinice chirurgie obličeje, kde se začala zajímat o rekonstrukční chirurgii a obličejovou estetiku, s důrazem na miniinvazivní techniky, ve svém Ph.D. výzkumu se věnuje právě regenerativní medicíně. Je členkou Slovenské lékařské komory (SLK) a Slovenské společnosti oro-maxilofaciální chirurgie (SAOMFS).

Pravidelně se účastní kongresů doma i v zahraničí, absolvovala:

2nd International Conference on Tissue Engineering and Regenerative Medicine (ICTERM), Johannesburg 2017

MD CODES - zaměření na tvář jako celek, Praha 2017

AMI MD codes Visionary congress, Atény 2018

je plně certifikována k aplikací Botuloxínu, výplňových materiálů Juvéderm, Belotero, Radiesse, Neuve, mezonití značky Rainbow Thread, lipolytický prostředku Belkyra, PRP zn. Regenlab, mezoterapie do oblasti obličeje, těla a vlasové pokožky

Kromě práce na Lékařské fakultě a Klinice maxilofaciální chirurgie působí na soukromých klinikách v Bratislavě a Praze, kde získává a využívá své zkušenosti v oblasti estetické medicíny a chirurgie.